مشاهده RSS Feed

زناشویی

1. چرا زن و شوهرها اعتمادشان به هم را از دست می​دهند؟

شاید دروغ گفتن عادت بسیاری از ما شده باشد اما باید بدانید در مورد زندگی مشترک دروغ گفتن سم است و هیچ صحبت و کلامی مانند دروغ، شما را در نظر همسرتان بدبین نمی*کند.

بسیاری از ما زمانی به دروغ متوسل می*شویم که بخواهیم نزد شریک زندگی*مان دوست*داشتنی و خواستنی*تر شویم اما استفاده از آن برای پایداری ...
  2. Asheghane

توسط در تاریخ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۵:۱۱ (Eshghe arusaki parisa)
    Kenaram gozashteyi k talkham koni????
    he sharabi shodam naaab hala hasratamo bekesh
  3. Bi lighatiiiiiii

توسط در تاریخ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۴:۵۹ (Eshghe arusaki parisa)
    Agar un baraye to sakhte shode bud!

man baraye to viran shode budam!
  4. Eshgh va eshgh.....

توسط در تاریخ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۴:۵۱ (Eshghe arusaki parisa)
    Zakhmi bar pahluyam hast...... Ruzegar namak mipashad va man Picho tab mikhoram va hame goman mikonand ke man miraghsam
    doktor:shariat I
  5. Eshghe vagheyi

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۹:۰۳ (Eshghe arusaki parisa)
    Ta akhare Omret ham age Tanha mundi eshkal nadare!!!!!!!
    faghat nazar be jayii beresi k too aghushe Kasi be yade kase dg bekhabi!!!!!!!!!!!!
  6. Ghorur

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۹:۳۱ (Eshghe arusaki parisa)
    Amukhteam avalino akharin pesari k jelosh ZANU khaham zad pesaram bashad,an ham baraye bastane bande kafsh hayash
  7. مشاوره ازدواج

توسط در تاریخ یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۱ در ساعت ۰۶:۰۶ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)

به خاطر مجردماندن نااميدم...
    دختري هستم 24 ساله دانشجوي ترم آخردوره کارشناسي، تا به حال خواستگار مناسبي نداشتم و خيلي دوست دارم اول ازدواج کنم بعد وارد محيط کار شوم. خيلي نااميدم از اين که درس خواندم و هنوز ازدواج نکرده ام، چه کنم؟

چرا خواستگار نداريد؟
    در مطلب تان اشاره کرده ايد، تا به حال خواستگار مناسبي نداشته ايد و اين موضوع باعث شده است تا کنون ازدواج نکنيد. اين که چه ...
  8. دلايل اضطراب قبل از ازدواج و روش هاي درماني

توسط در تاریخ یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۱ در ساعت ۰۶:۰۴ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    خواستگاري و مراحل قبل از ازدواج يکي از لذت بخش ترين مراحل زندگي به شمار مي رود. اما، بعد از اتمام آن شور و شوق اوليه، اضطراب پديدار مي شود. اين اضطراب مي تواند آنقدر رشد کند که بعد از ازدواج هم ادامه پيدا کند.

خواستگاري و مراحل قبل از ازدواج يکي از لذت بخش ترين مراحل زندگي به شمار مي رود. اما، بعد از اتمام آن شور و شوق اوليه، اضطراب ...
صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین