مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. ایمان

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۹ دی ۹۴ در ساعت ۱۶:۵۶ (عشق در آمد از درم دست نهاد بر سرم دید مرا که بی توام گفت به من که وای تو)
    کشیش سوار هواپیما شد. کنفرانسی تازه به پایان رسیده بود و او می‎رفت تا در کنفرانس دیگری شرکت کند؛ می‎رفت تا خلق خدا را هدایت کند و به سوی خدا بخواند و به رحمت الهی امیدوار سازد. در جای خویش قرار گرفت. اندکی گذشت، ابری آسمان را پوشانده بود، امّا زیاد جدّی به نظر نمی‎رسید. مسافران ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. خدایا

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۹ دی ۹۴ در ساعت ۱۶:۵۳ (عشق در آمد از درم دست نهاد بر سرم دید مرا که بی توام گفت به من که وای تو)
    خدایــــــــــا! سرده این پایین، از اون بالا تماشا کن اگه میشـه بیــــــا پاییـن و دستـــــای منـــو ها کن خدایــــــــــا!سرده این پایین،ببـین دستــامـو میلرزه دیگه حتـــــــــــے همه دنیا،به این دورے نمـے ارزه تو اون بالا من این پایین،دو تایـــــــے مون چرا تنها؟ اگه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. لالایی برای بابا

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۹ دی ۹۴ در ساعت ۱۶:۵۱ (عشق در آمد از درم دست نهاد بر سرم دید مرا که بی توام گفت به من که وای تو)
    لالایی برای بابا لالا لا لا لالا لالا لالایی بخواب آروم روی پاهام بابایی لالا لا لا لالا بابای خسته ببین دستای ماهش پینه بسته لالا لا لا لالا بابای خوبم میخوام اینجا کنارش من بمونم الهی غصه هاش نابود و دور شن تموم دشمناش داغون و کور شن لالا لا لا لالا بابا بخوابه که فردا صب بشه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. یاد مدرسه

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۹ دی ۹۴ در ساعت ۱۶:۵۰ (عشق در آمد از درم دست نهاد بر سرم دید مرا که بی توام گفت به من که وای تو)
    اولین روز دبستان بازگرد کودکی ها شاد و خندان بازگرد بازگرد ای خاطرات کودکی بر سوار اسب های چوبکی خاطرات کودکی زیباترند یادگاران کهن مانا ترند درس*های سال اول ساده بود آب را بابا به سارا داده بود درس پند آموز روباه وخروس روبه مکارو دزد چاپلوس روز مهمانی کوکب خانم است سفره پر از ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. مهر پدر و مادر

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۹ دی ۹۴ در ساعت ۱۶:۴۹ (عشق در آمد از درم دست نهاد بر سرم دید مرا که بی توام گفت به من که وای تو)
    اگر مهری به دل دارم ، اگرعشقی به سر دارم یقینا مــادرم داده و یـا ارث از پــدر دارم چو مـادر یاورم باشد ، پـدر باشد دعـا گویم نه از بیـگانه بـاکـم هست ، نه پـروا از خـطـر دارم اگر روزی شکستم عهد ، میان مادر و فرزند خداوندا تو کاری کن که جان از تن به در دارم پدر عمری به زحمت بود ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. دوربین مدار بسته

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۷ دی ۹۴ در ساعت ۱۸:۵۰ (دوربین مدار بسته)
    اشنایی با دوربین مدار بستهامروزه در مراکز صنعتی و اداری جهت نظارت بر محیط فیزیکی و نظارت برکار کارکنان یاکـارگران در جـهت کنترل و مدیـریت بهـتر و کارآمـد*تر بـه وفـور از سیستمهای تـلویزیونی مـداربسته (closed circuit TV)(cctv) استفاده می*شود.این سیستمها به عنوان سیستمهای کنترل تصویری نیز ...

آپدیت شده یکشنبه ۰۸ فروردین ۹۵ در ۲۱:۲۱ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. Rooz game

با سلام انجمن روز گیم فعال شد.
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان مشهد یکی مراکز جذب گردشگر و تفریح مردم مشهد محسوب می شود. باغ پرندگان مشهد یکی مراکز جذب گردشگر و تفریح مردم مشهد محسوب می شه. تیم های متخصص پزشکی به صورت مستمر در باغ پرندگان مشهد حضور خواهند داشت تا موارد بهداشتی برای حضور گردشگران و زائران در این مکان رعایت شه. مجموعه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده