مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. زشت ترین دختر کلاس

[RIGHT][FONT=&quot] دختر دانش آموزی صورتی زشت داشت. دندان هایی نامتناسب با گونه هایش، موهای کم پشت و رنگ چهره ای تیره. روز اولی که به مدرسه جدیدی آمد، هیچ دختری حاضر نبود کنار او بنشیند! نقطه مقابل او دختر زیباروی و پولداری بود که مورد توجه همه قرار داشت. او در همان روز اول مقابل تازه وارد ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  2. تغییر دنیا

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۹ مهر ۹۱ در ساعت ۲۰:۳۹ (مطالب زیبا)
    [CENTER][CENTER][FONT=&quot]
    بر سر گور کشیشی در کلیسای وست مینستر نوشته شده است: "کودک که بودم می خواستم دنیا را تغییر دهم. بزرگتر که شدم متوجه شدم دنیا خیلی بزرگ است من باید انگلستان را تغییر دهم. بعدها انگلستان را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم. در سالخوردگی تصمیم گرفتم ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  3. میمون ها و کلاه فروش

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۹ مهر ۹۱ در ساعت ۲۰:۲۲ (مطالب زیبا)
    [RIGHT][FONT=&quot]کلاه فروشی روزی از جنگلی می گذشت.تصمیم گرفت زیر درخت مدتی استراحت کند. لذا کلاه ها را کنار گذاشت و خوابید. وقتی بیدار شد متوجه شد که کلاه ها نیست!
    بالای سرش را نگاه کرد. تعدادی میمون را دید که کلاه ها را برداشته اند.
    فکر کرد که چگونه کلاه ها را پس بگیرد. در حال فکر ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  4. آیینه و شیشه

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۹ مهر ۹۱ در ساعت ۲۰:۲۱ (مطالب زیبا)
    [RIGHT][FONT=&quot] جوان ثروتمندی نزد عارفی رفت و از او اندرزی برای زندگی نیک خواست
    عارف او را به کنار پنجره برد و پرسید: چه می بینی؟
    گفت: آدم هایی که می آیند و می روند و گدای کوری که در خیابان صدقه می گیرد.
    بعد آینه بزرگی به او نشان داد و باز پرسید: در آینه نگاه کن و بعد بگو چه می ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  5. از یک دختربچه بدجوری کتک خوردم !

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۹ مهر ۹۱ در ساعت ۲۰:۲۱ (مطالب زیبا)
    [FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]امروز سر چهار راه کـتـک بـدی از یـک دختـر بچـه ی هفـت سـالـه خـوردم ! اگه دل به درددلم بدین قضیه دستگیرتون میشه [/FONT]...

[RIGHT][FONT=&quot] پشت چراغ قرمز تو ماشین داشتم با تلفن حرف میزدم و برای طرفم شاخ و شونه میکشیدم ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  6. داستانی متفاوت از چوپان دروغگویی دیگر

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۹ مهر ۹۱ در ساعت ۲۰:۱۹ (مطالب زیبا)
    [RIGHT][FONT=&quot] یکی بود یکی نبود. غیر از خدا هیچ کس نبود. چوپانی مهربان بود که در نزدیکی دهی، گوسفندان را به چرا می برد. مردم ده که از مهربانی و خوش اخلاقی او خرسند بودند، تصمیم گرفتند که گوسفندانشان را به او بسپارند تا هر روز آنها را به چرا ببرد. او هر روز مشغول مراقبت از گوسفندان بود ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  7. وبلاگ عشق فانتزی سامان

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۹ مهر ۹۱ در ساعت ۱۹:۰۹ (♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥)
    یوسف و زلیخا را بی خیال !
    من
    در آغوش همین پیراهن یادگاری
    هزار سال جوان تر میشوم . . . !

دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  8. وبلاگ عشق فانتزی سامان

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۹ مهر ۹۱ در ساعت ۱۹:۰۷ (♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥)
    گوش تا گوشه ی صحرا بخواب و نهراس.
    شیرها خاطرشان هست که آهوی منی...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه