مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. دلم بچگی میخواهد ! جلوی کدام مغازه پا بکوبم تا برایم آرامش بخرند ؟

دلى که اندوه دارد
    نیاز به شانه دارد نه نصیحت...
    کاش همه این را مى فهمیدند....!
    ای کاش که جای آرمیدن بودی...یااین ره دور را رسیدن بودی...کاش از پی صدهزارسال از دل خاک...
    ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  2. مراکه میشناسی؟!

خودمم...
    کسی شبیه هیچکس!

کمی که لابه لای نوشته هایم بگردی پیدایم میکنی...
    شبیه پست هایم هستم،

شاد، گاهی غمگین، مهربان، صبور، کمی هم بهانه گیر

اگر نوشته هایم را بیابی منم همان حوالی ام...

شبیه باران پاییزی؛

از فاصله ها دور

و به عشق نزدیک.
    شایَد تو
    سُکوت میان کلامم باشـــی
    دیــده نمیشوی
    امــا مَن ٬ تو را اِحســاسْ میکُنم
    شایــَد تــو...
    هیاهوی قلبَم باشــی
    شِنیــده ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  3. چشم انتظار بودم

4. دفتر سفید

برایت خاطراتی بر روی این دفتر سفید نوشتمکه هیچکسی نخواهد توانست چنین خاطرات شیرینی رابرای بار دوم برایت باز گوید.چرا مرا شکستی ؟چرا؟اشعاری برایت سرودمکه هیچ مجنونی نتوانست مهربانی و مظلومیت چهره ات را توصیف کند
    چرا تنهایم گذاشتی ؟چرا؟چهره پاک و معصومت را هزار بار بر روی ورق های باقی مانده وجودم نگاشتمچرا این چنین کردی با من ؟چرا؟زیباترین ستارگان آسمان را برایت چیدم.خوشبو ترین گلهای سرخ را به پایت ریختم.چرا این چنین شد/؟چرا؟من که بودم؟که هستم به کجا دارم می روم
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  5. آروم آروم

6. دلم گرفته

7. فریاد

فریاد زدم دوستت دارم صدایم را نشنیدی!
    اعتراف کردم که عاشقم ، جرم مرا باور نکردی!گفتم بدون تو میمیرم ، لبخندی تلخ زدی !از دلتنگی ات اشک ریختم ، چشمهای خیسم را ندیدی!چگونه بگویم که دوستت دارم تا تو نیز در جواب بگویی که من هم همینطور!چگونه بگویم که بی تو این زندگی برایم عذاب است ، تا تو نیز مرا درک کنی!صدای فریادم را همه شنیدند جز او که باید میشنید!اشکهایم را همه دیدند!آشیانه ای که در قلبت ساخته ام تبدیل به قفسی شده که تا آخر در اینجا گرفتارم!گرفتار عشقی که باور ندارد مرا ،فکر میکند
    ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  8. انکار

از تمام رمز و رازهای عشق
    جز همین سه حرفجز همین سه حرف ساده میان تهیچیز دیگری سرم نمیشودمن سرم نمیشودولی...راستیدلمکه میشود.
    دسته بندی ها
    عاشقانه