مشاهده RSS Feed

SENJELI

1. بی انصاف میلرزد

نمی دانم چه مرگش شدهاین روزهاهی میلرزدوقتی صبحبا صدایی بیدار می شوم ومیدوم سمت پنجرهزنِ همسایه کیف شوهرش را گرفته و مردپاشنه ی کفشش را بالا میکشدکیف و آغوش را با هم میدهدبی انصاف میلرزدمیلرزد
    وقتی ظهرمیروم برایِ خودم سیگار بگیرمو کنجِ غربتِ پارک دودش کنمزن شامی اش را لقمه میکند و مردبرایش نوشابه باز میکندخنده هایشان کفترها را میپراندبی انصاف میلرزدمیلرزد
    وقتی شبخودم را به رخوت کاناپه تکیه میدهمهی کانال عوض میکنمهی زن نگاهش در نگاهِ مرد گره می خورد وهی مرد گره را کور میکند وهی کارگردانِ ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  2. قبرم...

بر تمام قبرهاى این شهر،بوسه بزن ...شاید به یاد بیاورى کجا مرا جا گذاشتى….من در تنها ترین قبر این شهر خفته ام،صداى کلاغها را نمى شنوى؟دارند برایم فاتحه مى خوانند…!!نامم سبحان است ...در قبرم هستم...خوابیده ام به پهلوی راست ...گوش چسبانده ام به خاک ...منتظر شنیدن گامهایتان ...فاتحه بهانه است رفقا ... راستی اینجا هم دوستتان دارم ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  3. جمله عربی

دختـــرک عاشق شلاق خوردپسرک عاشق اعدام شدبه چه جرمـــی؟چون لبان هم رابوسیده بودند قبل از آنکه یک جمله ی عربی را بخوانند!
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  4. شب شوم

ﺷﺒﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ حقیقت ﺭﺍ ﮐﺸﻒ ﻣﯿﮑﻨﺪ ، ﺑﺮﺍﯾﺶ ﺷﺐ ﺷﻮﻣﯽ ﺍﺳﺖ ...ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺷﺒﯽ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﯼ ﻓﻬﻤﯿﺪ ﺯﻧﺶ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﺍﺭﺩ ...ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺷﺒﯽ ﮐﻪ ﭘﺴﺮﯼ ﻓﻬﻤﯿﺪ ﻋﺸﻘﺶ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺍﺳﺖ ...ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺷﺒﯽ ﮐﻪ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻓﻬﻤﯿﺪ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﺎﻡ ﺷﺐ ﺗﻦ ﻓﺮﻭﺷﯽﮐﺮﺩﻩ ...ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺷﺒﯽ ﮐﻪ ﺯﻧﯽ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﺯﻧﯽ ﺩﯾﺪ ...ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺷﺒﯽ ﮐﻪ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﻓﻬﻤﯿﺪ ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﺩﺳﺖ ﭘﺴﺮﯼ ﺑﻮﺩﻩ ...ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺷﺒﯽ ﮐﻪ ﭘﺴﺮﻓﻬﻤﯿﺪ ﺩﯾﮕﺮ ﭘﺪﺭﻧﺪﺍﺭﺩ ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  5. تلخ تلخ تلخ

چایت را تلخ بخور ...وقتی شیرین هماسطوره ایستکه می خواست با دو نفر بخوابد ....!!!
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  6. دلم میخواد...

ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﯼ ... ﯾﻪ ﺟﺎﯾﯽ ...ﻫﻤﻮﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﻻﻥ ﻧﯿﺴﺖ،ﺑﺮﮔﺮﺩﻩ ﻭﺑﯿﺎﺩ،ﺑﯿﺎﺩﻭ ﻭﺍﺳﻢ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ بگه ...ﺑﮕﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺯﯾﺮ ﻓﺸﺎﺭ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻪقد راست کنه ...ﺑﮕﻪ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﺷﺪﻩ،ﺑﮕﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺩﻋﺎﯼ ﻗﺒﻞ ﺭﻭﻧﺪﺍﺭﻩ ...بگه فهمیدم فقط تو برام میمونی,تویی که همیشه باهام بودی ,ﺳﺮﺷﻮ ﮐﻪ ﺑﻠﻨﺪﮐﺮﺩﺗﻮﭼﺸﻤﺎﺵ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﻢ،ی پوک به سیگارم بزنم و ﺑﺰﻧﻢ ﺯﯾﺮﺧﻨﺪﻩ ...ﺍﻭﻧﻘﺪﺭ ﺑﺨﻨﺪﻡ ﺗﺎ ﺍﺷﮑﺎﻡ ﯾﻮﺍﺵ ﯾﻮﺍﺵﺍﺯﭼﺸﻤﺎﻡ ﺳﺮﺑﺨﻮﺭﻩ ﻭ ﺑﯿﺎﺩ ﭘﺎﯾﯿﻦ ...!ﺑﺎ ﺗﻌﺠﺐ ﻧﮕﺎﻫﻢ ﮐﻨﻪ ...ﺑﻌﺪ ﻣﻦ ﺁﺭﻭﻡ ﺑﮕﻢ ... ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ،ﺷﻤﺎ .... ؟؟؟
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  7. دوست داشتن...

دوست داشتن تصاحب نیست توافقه...هنر اونکه پرنده رو جلدش کنی نه اینکه پراشو قیچی کنی...........
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  8. به خودم مربوطه

خلاقم گنده؟؟ به خودم مربوطه!! غرورم از حد گذشته ؟؟ به خودم مربوطه!!تمام زندگیم خودخواهانه ست؟؟ زندگی خودمه!! از عده ای متنفر شدم؟؟ به خودم مربوطه!دوس دارم تنها باشم؟؟ حسِ خودمه!! دوباره عاشق شدم؟؟دله خودمه!!نگاهم به نگاهه اون دوخته ست؟؟ چشمای خودمه!! از روابط فامیلیه الکی خوشم نمیاد؟؟ سلیقه ی خودمه!!صدای خنده هام از حد عادی بلندتره؟؟ خوش حالی خودمه!! با یه تلنگری به هق هق میفتم؟؟ دردِ خودمه!!عده ای را به فراموشی سپردم؟؟ حافظه ی خودمه!! دلم می خواد این جوری
    ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین