مشاهده RSS Feed

یاس من

دلمه بادمجان

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۲ در ساعت ۱۱:۵۵ (1346 نمایش ها)
دلمه بادمجان :
بادمجان دلمه ای 5 عدد
فلفل دلمه ای 2 عدد
گوجه فرنگی 2 عدد
مواد دلمه :
گوشت تیکه ای ریز خرد شده 300 گرم
پیاز درشت نگینی خرد شده 1 عدد
سبزی دلمه ( شامل : تره ، جعفری ، گشنیز ، نعنا ، ترخون ، مرزه ( من مرزه پیدا نکردم ) ، شوید ، از هرکدوم 50 گرم )
برنج 3/4 پیمانه ( برنج من خیلی ری داره ، برای همین یک پیمانه نریختم )
لپه 1 پیمانه
نمک و فلفل و زردچوبه به میزان لازم
مواد لازم برای آب دلمه :
پیاز درشت خلالی شده 1 عدد
داخل بادمجونهای خالی شده
داخل گوجه های خالی شده
رب 2 قاشق غذاخوری
نمک و فلفل و زردچوبه به میزان لازم
بادمجونها رو پوست گرفته ( من یک خط درمیون پوست گرفتم ) و داخلش رو خالی میکنیم .
داخل ظرفی آب و نمک درست کرده و بادمجونها رو برای یک ساعت درونش قرار میدیم که تلخیش گرفته بشه.
داخل گوجه ها و فلفل دلمه ها رو هم خالی میکنیم .
برای درست کردن مایه : سبزیها رو که خرد کرده و شسته و میذاریم آبش کشیده بشه و بعد خرد میکنیم.
برنج و لپه رو از یک ساعت قبل میذاریم خیس بخوره و بعد نیم پز میکنیم.
پیاز رو در 4 قاشق روغن تفت داده ، زردچوبه زده و بعد گوشت رو اضافه میکنیم و زمان میدیم تا نیم پز بشه ، چون خیلی ریز شده ، زود می پزه.
به ترتیب برنج ، لپه و سبزی رو اضافه میکنیم . سبزی رو من چشمی ریختم ، مسلما هر چی بیشتر باشه خوشمزه تر میشه .
من از هر کدوم از سبزیها 100 گرم گرفته بودم ، اضافه اش رو گذاشتم فریزر .
خوب این از موادمون .
حالا بادمجونها رو از آب بیرون میاریم ، کامل خشکشون میکنیم ، بعد داخل روغن سرخشون میکنیم و میذاریمشون روی دستمال آشپزخونه ، هم روغن اضافیش گرفته بشه ، هم خنک بشه.
حالا داخل بادمجونها و فلفلها و گوجه رو با یه قاشق کوچولو پر میکنیم .
برای آب دلمه هم ، پیاز داغ کرده و زردچوبه زده ، بادمجون و گوجه و رب رو اضافه میکنیم . اندازه ی 1 لیتر آب ریخته و میذاریم تا یه جوش بخوره .
وقتی که جوشید حرارت رو کم میکنیم و بعد دلمه های پر شده امون رو آروم داخل آبش میذاریم.
درقابلمه رو نبندین که یه موقع وا نرن ، روی حرارت ملایم اندازه ی 1 ساعت حداقل بپزن.
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
تغذیه

نظرات