مشاهده RSS Feed

TFT

جوك فک و فامیله داریم؟

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ دوشنبه ۰۵ خرداد ۹۳ در ساعت ۱۸:۵۴ (900 نمایش ها)
[B]جوك فک و فامیله داریم؟[/B]

12 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=286168"]۱۱۵۳۵۱[/URL][/B]

بچه*ها به ی چیزی عمرا دقت کرده باشین!
اون گرگه بودتو میگ میگ چه طوراون همه پول داشت بره هلیکوپتروموشک و….سفارش بده پول نداشت بره ی دونه مرغ سفارش بده؟؟؟
یکی منو توجیح کنه
[B]۳۶ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283948&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B7%DB%B4"][/URL]9 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283948"]۱۱۴۳۷۴[/URL][/B]

شب به مامانم میگم صب منو زود بیدار کنی میخوام درس بخونم… صب بیدار شدم دیدم ساعت ۱۱ ست… رفتم به مامانم میگم چرا بیدارم نکردی؟ برگشته میگه:دیدم مثل بدبختا خوابیده بودی دلم نیومد بیدارت کنم…
تازه پی بردم که سر راهیم
آخه مادر دلسوزه دارم من؟!
[B]۲۹ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283946&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B7%DB%B3"][/URL]7 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283946"]۱۱۴۳۷۳[/URL][/B]

خواهرم دانشچوی ترم دومه اتاق عمله هر بار میبرنشون بالا سر یه مریض تو اتاق عمل برا تشریح بی هوش میشه یه روز خوشو بستری میکنن….
در جریان باشید جونتونو دست کیا میسپارید بعدا نگید نگفتی
[B]۱۷ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283944&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B7%DB%B2"][/URL]4 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283944"]۱۱۴۳۷۲[/URL][/B]

اگه مخفی کردن سیب زمینی سرخ کرده توی قسمت فر اجاق گاز رو ندید بگیریم آره میشه گفت :
.
.
.
.
.
رفیق بی کلک مادر )))))))
همه مامانایِ فراتر از گل
[B]۲۵ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283942&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B7%DB%B1"][/URL]3 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283942"]۱۱۴۳۷۱[/URL][/B]

ی شب کل خونواده دور هم جم شده بودیم داشتیم تلویزیون میدیدیم که ی دفعه تلویزیون ی بچه رو نشون داد که پستونک دهنش بود. آقا چون بنده هم زد زیر خنده.
گفتیم چی شده؟
گفت یاد بچگی*های ممد افتادم وقتی گریه میگرد انگشت بزرگه پامو میکردم تو حلقش چون شور هم بود خوشش می*اومد ساکت میشد.*هاها هها ههههها
اعضای خونواده”در حال جویدن نزدیکترین اشیا”
من: آقا چون یعنی چیزی به اسم روز رستاخیز برا شوما معنی نشده. بترسید ار عان روز. به جان جان کری قسم حلالت نمیکنم.
حیف که آقا چون وگرنه میدونستم با مسواکش چیکار کنم
[B]۳۰ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283940&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B7%DB%B0"][/URL]6 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283940"]۱۱۴۳۷۰[/URL][/B]

عاقااین لیست مخاطبین موبایل یکی ا فک وفامیلامونه،بخدافامیلیه هیچکدومونمیدونه:
ممد مرغ(اونطورکه خودش میگفت اولین بارکه دیده بودش یارومرغ دستش بود)
مجیدسی دی(طرف باکلی دک وپزکلوپ زده،اونوقت این اسمشه!)
حسن امام(توخیابون امام مغازه داره)
محسن گوسفند(بنده خدالیسانس دامپزشکی خونده)
صفرکافر(یارونمازاشوسروقت نمیخونه،محض خنده اسمشواین گذاشته)
………تازه این خوباش بود،خیلیارو روم نشدبگم!!!!
***چندتاازمخاطبینشوهم نمیدونه کی هستند،فراموش کرده.مثل:
محسن نصفه!
گفت بیا!
گردو!
لال از دنیانری لایک کن….
[B]۴۶ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283938&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B6%DB%B9"][/URL]9 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283938"]۱۱۴۳۶۹[/URL][/B]

مخاطب خاصم زنگ زده میگه کجایی
گفتم وسط اتوبان
میگه یه دفعه ماشین نزنه بهت…
میگم اگه بمیرم ناراحت میشی
برگشته با تمام احساس میگه اگه شام بدین واسه مراسمت خوشحالم میشم….
همچین مخاطبی دارم من.
[B]۲۲ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283936&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B6%DB%B8"][/URL]8 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283936"]۱۱۴۳۶۸[/URL][/B]

آفا من بد جور سرماخوردما سرفه می*کنم
امشب مادرم بهم میگه پاشو ابجوش با عسل بخور کمتر سرفه کنی اما عسل کم بریز توش عسل گرونه…
خب مادر من یه کلام بگو ابجوشه خالی بخور چرا با احساسات ادم بازی میکنی
مادر فرزند دوسته من دارم؟!!!@
[B]۲۶ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283934&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B6%DB%B7"][/URL]5 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283934"]۱۱۴۳۶۷[/URL][/B]

جاریم فرستاده
صدایت نیست، تصویرت هم همینطور! اما مهرت انتن میدهد! اندازه اسمان…
فک کنم تلوزیونشون خرابه
[B]۱۳ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283932&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B6%DB%B6"][/URL]8 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283932"]۱۱۴۳۶۶[/URL][/B]

چند روز پیشا به بابام گفتم یه سایت جک و مطالب طنز هس به نام ۴jok.عاقو ای بابای ما نه گذاشت نه ورداشت گفت:
-هااااا*هانوم همو سایته که جوونیامون میرفتم توش.یادته!!!!
مامان ما هم برا اینکه بابام ضایع نشه گفت:
-آره آره چقدر خندیدیم
اصن داغونما داغون
مدیونید اگر فکر کنید دهه ۸۰ یا ۹۰ هستم
اصن تو کف خاطرات جوونیشونم!مگه دهه ۶۰ یا اوایل ۷۰ اینترنت وده
[B]۱۲ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283930&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B6%DB%B5"][/URL]7 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283930"]۱۱۴۳۶۵[/URL][/B]

مامانم برگشته بهم میگه اگه میخوای برای چهار شنبه سوری ترقه بخری یه جوری میترکونمت که نه من زنده بمونم نه تو…
الان من موندم اومده نصیحت کنه یا میخواست بگه من خطرناک ترم!!!
[B]۲۸ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283928&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B6%DB%B4"][/URL]4 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283928"]۱۱۴۳۶۴[/URL][/B]

بابام کلاس پنجم بوده…همش باهاش شوخی میکردن که تو دیگه باید زن بگیری
بابای ما هم خجالتی..میگفت نه الان زوده,واسه پنج سال دیگه^_^
[B]۱۶ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
[URL="redirect.php?a=facenama.com/links/?url=redirect.php?a=smsplz.com/?p=283926&title=%DB%B1%DB%B1%DB%B4%DB%B3%DB%B6%DB%B3"][/URL]7 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283926"]۱۱۴۳۶۳[/URL][/B]

داداشم بهم میگه یه برنامه واسه روبوسی عید ریختم!!
گفتم خو بگو ببینم چیه؟
میگه:
افراد بالای سی سال ۲بار
افراد کمتر از سی سال ۳بار
دخترای هم سن خودم هر چی بیشتر بهتر
جا داشت تنفس مصنوعی هم میدم
داداشه من دارم
[B]۴۲ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
6 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283924"]۱۱۴۳۶۲[/URL][/B]

اقا مادر ما تا یک ماه پیش بهم می*گفت چشمام ضعیف شده.الان این روزا رد پای مورچه را رو شیشه میبینه و ایراد میگیره.یعنی یه وضعیا…..@_@
[B]۱۲ خوشم آمد[/B]

[/RIGHT]
5 : بازدید[RIGHT][B][URL="redirect.php?a=smsplz.com/?p=283922"]۱۱۴۳۶۱[/URL][/B]

[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]صبح یه کیبورد باز کردم داشتم درستش می*کردم.
خواهر زاده ام ۴ سالشه اومده کنارم ازم می*پرسه: ماهان این چیه؟
می*گم: کیبورد.
می*گه: من نبردم!
می*گم: کیبورد!
می*گه: من نبردم
[/FONT][/COLOR]

[/RIGHT]
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
سرگرمی

نظرات