نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: 8 روش مهاجرت به ترکیه

کاربر سایت

آخرین بازدید
    سه شنبه ۱۸ آبان ۰۰ [ ۱۴:۲۶]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

8 روش مهاجرت به ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای توریستی و در عین حال پر جاذبه است که سالانه درصد قابل توجهی از افراد تمایل به، مهاجرت به ترکیه را دارند. متقاضیان می توانند با یکی از 8 روش زیر اقدام به درخواست اقامت ترکیه برای خود کنند.1- مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل2- مهاجرت به ترکیه از طریق کار3- مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری4- مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک5- مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت6- مهاجرت به ترکیه از طریق تولد7- مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج8- مهاجرت به ترکیه از طریق پناهندگیهر گونه سوالی در مورد مهاجرت به ترکیه و روش های مهاجرت به سایر کشورهای جهان دارید ازم بپرسید.

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۰۶ آبان ۰۰ [ ۱۳:۳۶]
    سطح
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط atiyecontent نمایش پست ها
    ترکیه یکی از کشورهای توریستی و در عین حال پر جاذبه است که سالانه درصد قابل توجهی از افراد تمایل به، مهاجرت به ترکیه را دارند. متقاضیان می توانند با یکی از 8 روش زیر اقدام به درخواست اقامت ترکیه برای خود کنند.1- مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل2- مهاجرت به ترکیه از طریق کار3- مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری4- مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک5- مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت6- مهاجرت به ترکیه از طریق تولد7- مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج8- مهاجرت به ترکیه از طریق پناهندگیهر گونه سوالی در مورد مهاجرت به ترکیه و روش های مهاجرت به سایر کشورهای جهان دارید ازم بپرسید.
    سلام ، من برای مهاجرت به ترکیه از روش پناهندگی استفاده کردم. درواقع ناچار به این عمل شدم. اما ساخت کیس پناهندگی رو از یه مجله مهاجرت یاد گرفتم. که هیچ جا ندیدم سایتی راجع بهش بنویسه. دوس داشتین شمام این مطلب رو بخونید.redirect.php?a=*mohajermag.ir/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%da%a9%db%8c%d8%b3-%d9%be%d9%86%d8%a7%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%db%8c/

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۶ دی ۰۰ [ ۲۱:۲۳]
    سطح
    1
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط هما سعادت نمایش پست ها
    سلام ، من برای مهاجرت به ترکیه از روش پناهندگی استفاده کردم. درواقع ناچار به این عمل شدم. اما ساخت کیس پناهندگی رو از یه مجله مهاجرت یاد گرفتم. که هیچ جا ندیدم سایتی راجع بهش بنویسه. دوس داشتین شمام این مطلب رو بخونید.redirect.php?a=*mohajermag.ir/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%da%a9%db%8c%d8%b3-%d9%be%d9%86%d8%a7%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%db%8c/
    به نظر من یکی از راحت ترین روش های اخذ اقامت ترکیه ویزای تحصیلی هست. چرا که هم هزینه کمتری نسبت به سایر روش های مهاجرتی مثل خرید ملک داره و مزیت بزرگش هم فرصتیه که باعث میشه زبان ترکی استانبولی رو یاد بگیریم. من از طریق سایت الو اپلای اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کردم. لینک صفحه الو اپلای برای اقامت ترکیه رو هم اینجا میزارم - redirect.php?a=*[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)